MŪSŲ ISTORIJA

Mūsų atsiradimo istorija siejasi su įvykiu, kai vienos mergaitės namuose atsirado broliukas. Tuo metu jai tebuvo ketveri metukai. Pamačiusi, jog mama turi mažą kūdikėlį, mergaitė panoro naujos lėlytės. Ir ne bet kokios! Lėlytė turėjo būti tokia kaip broliukas: gražiomis didelėmis akimis, tikroviškais plaukučiais ir tokio pat ūgio bei svorio kaip broliukas. Išpildyti šį mažos mergaitės troškimą buvo tikrai nelengva užduotis. Po ilgų ieškojimų mums pavyko ir šiandien šiuo atradimo džiaugsmu mes dalijamės su Jumis. Iš tiesų galime išpildyti norą turėti pačią tikroviškiausią lėlytę, kuri dar ir kvepia vanile, o šis kvapas siejasi su vaikyste ir ilgai išlieka atmintyje.

SVARBIAUSIA: KOKYBĖ IR SAUGUMAS

Mūsų siūlomos „Tikros lėlės“ pagal specialų užsakymą gaminamos Ispanijoje. Gamyboje laikomasi visų Europos Sąjungos standartų ir reikalavimų. Kiekviena lėlės dalis yra gaminama iš medžiagų, kurių sudėtyje nėra jokių kenksmingų komponentų (tokių kaip kadmis, ftalatai ir kt.). Tokiu būdu mes užtikriname itin aukštą gaminio kokybę. Lėlių akys yra labai išraiškingos ir sukuria tikroviško žvilgsnio įspūdį. Plaukų gamyboje naudojamas nailonas užtikrina, jog ilgaplaukių lėlių šukuosenos atrodo itin natūraliai. Šios lėlės yra rankų darbo ir kiekviena jų gaminama su itin dideliu kruopštumu, šiluma ir meile.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.tikrosleles.lt rasite tik tas lėles, kurios yra saugios Jūsų vaikams. Siekdami aukščiausios paslaugų kokybės, atrinkome lėles, kurios suteikia teigiamas emocijas, formuoja tinkamą kūdikių ir vaikų išvaizdos, lyties bei rasės suvokimą. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite daugybę lėlėms skirtų Ispanijoje siuvamų rūbelių bei žaidimams su lėlėmis skirtų priedų: vėžimėlių, baldų, aksesuarų ir kt.

TEISINGAI FORMUOJAMAS POŽIŪRIS

Mūsų asortimentą sudaro ilgametę patirtį turinčio Ispanijos gamintojo Arias lėlės. Džiaugiamės turėdami išskirtinę galimybę atstovauti šį gamintoją Baltijos šalyse. Taip pat galime Jums pasiūlyti Ispanijos gamintojo Belonil lėles, kurios išsiskiria ypatingu savo minkštumu ir lengvumu. Kolekcinės ispaniškos Paola Reina lėlės yra kiekvienos mergaitės svajonė. Lottie lėlės atlieka mergaičių ugdymo funkciją, kuomet labai svarbu formuoti tinkamą požiūrį į savo išvaizdą. Tai lėlytės, sukurtos remiantis psichologų ir mitybos specialistų rekomendacijomis.

Lėlės yra neatsiejama vaikystės dalis, tad tikimės, kad prie džiaugsmo ir įsimintinų vaikystės akimirkų kūrimo galėsime prisidėti ir MES!