Dėkojame, kad perkate TikrosLeles.lt e-parduotuvėje!

Kaip pirkti Tikrosleles.lt e-parduotuvėje ?

  • Išsirinkite prekes (paspausdami “Į KREPŠELĮ“).
  • Išsirinkę prekes, prekių krepšelyje paspauskite „PIRKTI“ (1 žingsnis: Prekių krepšelis). Jeigu turite nuolaidos kodą, jį galėsite pritaikyti 3 užsakymo žingsnyje.
  • Prisiregistruokite (2 žingsnis: Pirkėjo ir pristatymo informacija).
  • Sumokėkite (3 žingsnis: Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas) Jums patogiu būdu (galimas atsiskaitymas grynaisiais arba banko kortele prekių atsiėmimo patiems metu UAB “Zuja” sandėlyje).
  • Priimkite Jūsų adresu pristatomas p0rekes arba atsiimkite patys mūsų ofise UAB "Zuja", adresu: Technikos g. 7, Kaunas LT - 51209. Ofiso darbo laikas: I-V: 8:00 – 18-00, VI-VII: teirautis
  • Užsisakykite prekes telefonu: +370 600 43081, +370 678 16142 arba +37064685175.Prekių pasirinkimas.

Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes, pasinaudokite prekių paieškos sistema, susiraskite norimą įsigyti prekę ir įsidėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Mano krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio. Kliento registracija Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Pirkti.

Jei esate naujas „TikrosLeles.lt“ klientas, užsiregistruokite bei suveskite į sistemą prašomą informaciją.

Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite prisijungimo vardą ir slaptažodį.

Užsakydami prekes turėsite pažymėti „varnelę“, kad esate susipažinęs su „TikrosLeles.lt“ prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis, kurias galite dar kartą peržiūrėti. Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti pvz.: jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, galite pridėti naują siuntos gavėjo adresą. Jums tereikia paspausti mygtuką ,,Mano adresai“ ir pridėti norimą adresą.

Mokėjimas už prekes.

Pasirinkite mokėjimo būdą ir sumokėkite Jums patogiausiu būdu: bankiniu pavedimu arba atsiskaitykite grynaisiais arba banko kortele, atsiimdami prekes UAB “Zuja” sandėlyje. Toliau spauskite mygtuką ,,Peržiūrėti ir apmokėti“. Jeigu turite nuolaidų kodą, jį suveskite 3 žingsnyje: Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas. Pasirinkę viena iš apmokėjimo būdų (Pavedimu; Mokėjimas grynais, atsiimant prekes sandėlyje; Atsiskaitymas per Paysera.lt), paspauskite „Užsakyti“. Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir laukia apmokėjimo. Pasirinkę atsiskaitymą per elektroninę bankininkystę, pavedimą galėsite atlikti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Jei Jūs pasirinkote mokėti grynaisiais prekių atsiėmimo metu, galėsite atsiskaityti ir banko kortele. Jeigu pasirinkote mokėjimo būdą pavedimu, perveskite nurodytą pinigų sumą į mūsų sąskaitą per 48 val.

Užsakymas įsigalioja tada, kai parduotuvės administracija gauna informaciją iš banko, kad jau atlikote apmokėjimą.

ATSISKAITYMO BŪDAI:

  • Grynaisiais arba banko kortele, atsiimant prekes UAB “Zuja” ofise Technikos g. 7, Kaunas LT - 51209.
  • Elektronine bankininkyste, naudojantis www.paysera.lt
  • Pavedimu tiesiai į sąskaitą: Gavėjas: UAB ZUJA A/S: LT944010042503156052
  • Bankas: Luminor. Įmonės kodas: 303020107

Prekių siuntos priėmimas, pristatymo sąlygos ir įkainiai.

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys iš mūsų sandėlio, Kaune. Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama antrą kartą. Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai.

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš UAB “Zuja” sandėlio. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes, iš mūsų sandėlio, būtina atsiimti per 3 darbo dienas.

Internetinė parduotuvė „TikrosLeles.lt“ Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki keturių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos.

Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Pristatymas Lietuvoje – 2,30 €. Atsiskaitymo grynaisiais paslaugą kurjeriai apmokestina papildomai 0,60  € centų. t.y. su pristatymo mokesčiu (2,30 €) iš viso 2,90 €.

Perkant prekių už 30 € ir daugiau – pristatymas darbo dienomis NEMOKAMAS. Siuntos pristatymo kainos pateiktos jau su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).