Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Lėlės "Mazal"

Mazal lėlės atkeliavo iš Prancūzijos. Jos buvo sukurtos specialiai mokslo ir švietimo įstaigoms bei tėveliams, besirūpinantiems lytiniu švietimu. Pasak, psichologės Karolinos Bajoriūnienės „lytiškumo ugdymas ir lyties atskyrimas – berniukas ar mergaitė – turi prasidėti nuo  gimimo. Mes pasąmoningai tai diegiame savo vaikams dar kūdikystėje – perkame rausvus drabužius ir lėles dukrelėms, o žydrus drabužius ir mašinytes sūnums. Rimtesnis švietimas turėtų prasidėti nuo 1,5 metų, nes būtent tuo metu pradeda formuotis suvokimas apie tualeto reikalus. Lyties tapatumas labiau skleidžiasi vaikui artėjant prie 3 metų. Jis pradeda domėtis, kodėl vaikai turi skirtingus lyties organus, atsiranda klausimas – iš kur aš atsiradau? Darželis ir pradinė mokykla, tai dar vienas etapas, kada vakas pradeda stebėti lytiškumo niuansus. Tuomet reikalingas specialus, ramus pokalbis su specialistu, mažesnėse grupelėse“. Taigi, Mazal lėlės yra puiki priemonė, padedanti per žaidimą mokyti vaikus apie lytiškumą.

Mazal lėlės skirtos naudoti mokant taip pat apie skirtingą etninę kilmę ir rasę. Kai kurių lėlių veidukus puošia strazdanėlės. Lėlės turi sirtngoms oro sąlygoms skirtus rūbelius. Taip mokomasi atskirti oro sąlygas, metų laikus. Mazal lėlės sukurtos kūdikiams ir vaikams, švelnios liesti!

Mazal lėlės būna skirtingų lyčių, nuo 20 iki 60 cm dydžio, su plaukais ar be plaukų, medžiaginiais, minkštais pilvukais arba ne. Lėles galima skalbti. Jos kvepia vanile.

Mazal lėlės atitinka griežtus ES saugumo ir kokybės reikalavimus. Gamyboje nėra naudojami ftalatai, kadmis ir kiti toksinai.Rodoma 1 - 6 iš 6

Lėlė Gabrielius

Tai nuostabi 42 cm. vinilinė lėlė, vardu Gabrielius. Šis tikroviškai atrodantis, kvepiantis vanile, rudaplaukis berniukas sužavės kiekvieną vaiką. Tik gavę šį mažą, strazdanių berniuką, iškart pamils ir nepaleis iš rankų, ilgą laiką.

Kodas: MZ42051

39,00 €
Lėliukas Elzė

Labai mielas 42 cm. vinilinė lėlė - lėliukas, vardu Elzė. Šis tikroviškai atrodantis, kvepiantis vanile, kūdikėlis, tikrai sužavės kiekvieną vaiką. Tik gavę šią nuostabią lėlytę, iškart pamils ir nenorės paleisti iš rankų, ilgą laiką.

Kodas: MZ42500

39,00 €
Lėliukas Jurgis

Labai mielas 42 cm. vinilinė lėlė - lėliukas, vardu Jurgis. Šis tikroviškai atrodantis, kvepiantis vanile, kūdikėlis, tikrai sužavės kiekvieną vaiką. Tik gavę šią nuostabią lėlytę, iškart pamils ir nenorės paleisti iš rankų, ilgą laiką.

Kodas: MZ42300

39,00 €
Lėlytė Adomas

Tai nuostabi 42 cm. vinilinė lėlė, vardu Adomas. Šis tikroviškai atrodantis, kvepiantis vanile, šviesiaplaukis berniukas sužavės kiekvieną vaiką. Tik gavę šį mažą, mielą berniuką, iškart pamils ir nepaleis iš rankų, ilgą laiką.

Kodas: MZ42330

39,00 €
Lėlytė Emilija

Nuostabi 42 cm. vinilinė lėlė, vardu Emilija. Ši tikroviškai atrodanti, kvepianti vanile, šviesiaplaukė mergaitė su kasyte, sužavės kiekvieną vaiką. Tik gavę šią nuostabią lėlytę, iškart pamils ir nenorės paleisti iš rankų, ilgą laiką.

Kodas: MZ42550

39,00 €
Lėlytė Faustina

Tai nuostabi 42 cm. vinilinė lėlė, vardu Faustina. Ši tikroviškai atrodanti, kvepianti vanile, rudaplaukė mergytė sužavės kiekvieną vaiką. Tik gavę šią mažą, strazdanę mergaitę, iškart pamils ir nepaleis iš rankų, ilgą laiką.

Kodas: MZ42052

39,00 €

Rodoma 1 - 6 iš 6

Ypatingos prekės

Lėlytė Emilija

Kodas: MZ42550

39,00 €
Lėlytė Adomas

Kodas: MZ42330

39,00 €
Lėliukas Elzė

Kodas: MZ42500

39,00 €
Lėliukas Jurgis

Kodas: MZ42300

39,00 €