Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys iš mūsų parduotuvės Kaune, Technikos g. 7.

Atlikę prekių užsakymą ir pasirinkę, kad norite gauti siuntą į namus, nepamirškite, kad prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu prekių pristatymo sąlygose nurodytais terminais. Jei manote, kad prekių pristatymo metu galite nebūti namuose, rekomenduojame nurodyti Jūsų darbovietės adresą, kuriuo kurjeris Jus tikrai suras darbo dienos metu nuo 8.00 iki 17.00 val. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pirmą kartą pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, prekė nemokamai pakartotinai vežama antrą kartą. Jei siuntos gavėjo kurjeris siuntos pristatymo metu neranda ir antrą kartą, prekė grąžinama į sandėlį. Už kiekvieną kitą prekės pristatymą pirkėjas moka pakartotinai.

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš UAB “Zuja” parduotuvės (Technikos g. 7, Kaunas LT-51209). Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Internetinė parduotuvė www.tikrosleles.lt  Jūsų užsakytas prekes Lietuvos teritorijoje pristato nuo vienos iki keturių darbo dienų laikotarpyje nuo mokėjimo už prekes gavimo dienos. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

Jeigu pasirenkate atsiskaitymo būdą sumokant už prekes grynaisiais kurjeriui, atsiskaitymo grynaisiais paslaugą kurjeriai apmokestina papildomai 1.50 Eur. t.y. su pristatymo mokesčiu (3.99 Eur) iš viso 5.49 Eur.

Pristatymo mokestis:

Pristatymas Lietuvoje į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus - 1.99 Eur.

Pristatymas Lietuvoje per OMNIVA paštomatą - 3.49 Eur.

Pristatymas Lietuvoje su kurjeriu – 3.99 Eur.

Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau – pristatymas  į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus NEMOKAMAS.

Siuntos pristatymo kainos pateiktos jau su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).